Budowa hal i konstrukcji stalowych

Kontakt


ul. Lubczyńska 6E,
70-896 Szczecin,
Tel:+48 91 812 94 30
Email:jot-ka@jot-ka.com.pl

JOT-KA to firma, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie zaoferować swoim klientom kompleksową usługę z zakresu projektowania, budowy oraz montażu hal i konstrukcji stalowych. Profesjonalizm, wiedza i indywidualne podejście do klienta – budowa hal i konstrukcje stalowe, jakimi się zajmujemy zyskały uznanie już wielu klientów nie tylko w Polsce, ale też za granicą. 

Chcesz zobaczyć, co możemy dla Ciebie zrobić? Zapraszamy do zapoznania się ze zrealizowanymi przez nas projektami. Pokazujemy, w jaki sposób pracujemy, jak przebiega budowa hal i obróbki blacharskie oraz jak tworzymy konstrukcje stalowe. Jesteśmy otwarci na innowacje, a nieustanny rozwój firmy sprawił, że posiadamy własne nowoczesne zaplecze maszynowe i tworzymy zespół wyspecjalizowanych fachowców. 

Kompleksowa budowa hal

Flagową usługą w naszej ofercie jest budowa hal stalowych, hal magazynowych i produkcyjnych. Przez kompleksowość rozumiemy realizację inwestycji z uwzględnieniem wszystkich etapów – projektowanie, uzyskanie wszelkich pozwoleń, budowę oraz oddanie hali do użytku. Realizujemy zarówno projekty klienta, jak też proponujemy własne rozwiązania. 

Każdy projekt, jaki realizujemy, wykonywany jest z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań klienta, możliwości zagospodarowania terenu i zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym. Budowa hal, przebieg procesu budowlanego, a także projekt uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia hali. Hale mogą zostać dodatkowo wyposażone w oświetlenie oraz innowacyjne systemy grzewcze. 

Konstrukcje stalowe

Dzięki nowocześnie wyposażonym zakładom produkcyjnym, które każdego roku uzupełniamy o dodatkowe narzędzia i maszyny ślusarskie, proponujemy naszym klientom również konstrukcje stalowe, które stanowią często wyposażenie hal produkcyjnych i magazynowych. Ceny uzgadnianie są indywidualnie z klientem, w zależności od zakresu usług.

Wykonujemy m.in. więźby dachowe stalowe i w konstrukcji mieszanej, kominy stalowe, podciągi, stropy, antresole, maszty, a także inne konstrukcje stalowe na życzenie klienta. Zakres oferty obejmuje projektowanie, produkcję i montaż. Podczas współpracy koncentrujemy się na efektywnej komunikacji ze zleceniodawcą, cenimy sobie elastyczność i wykorzystujemy zaawansowane technologie. 

Obróbki blacharskie

Elementy z blachy powlekanej, stalowej ocynkowanej, miedzianej, aluminiowej i tytano-cynkowej – obróbki blacharskie wykonujemy z wykorzystaniem zaginarki CNC firmy Biegemaster. Wyróżnia ją doskonała powtarzalność, możliwość wykonywania zaawansowanych geometrycznie cięć i obróbki płyt warstwowych. Oferujemy zarówno cięcie plazmowe, jak również cięcie na gilotynie. 

Zaufali nam

W ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnej Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 pn. „Wzrost konkurencyjności firmy JOT-KA na rynku producentów konstrukcji stalowych poprzez inwestycje w nowe technologie” o numerze umowy o dofinansowanie UDA-RPZP.01.01.03-32-008/10-00 JOT-KA Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Usług i Produkcji Metalowej Józef Klimowicz rozszerzyło ofertę o nowe usługi: obróbki blacharskie, koryta z blachy ocynkowanej oraz blachy stalowe cięte na wymiar.