Producent konstrukcji i hal stalowych

Kontakt


ul. Lubczyńska 6E,
70-896 Szczecin,
Tel:+48 91 812 94 30
Email:jot-ka@jot-ka.com.pl

Nasza firma nieprzerwanie od 30 lat funkcjonuje na rynku, w tym czasie podjęliśmy się realizacji tysięcy projektów. Obecnie głównym obszarem działalności Jot-ka są konstrukcje wykonane ze metalu. Jesteśmy generalnym wykonawcą hal stalowych, oferujemy kompleksową usługę w zakresie projektu, budowy oraz montażu.

Nasza działalność rozpoczyna się od rozpatrzenia projektu dostarczonego przez inwestora, lub wykonania według własnej technologii. Kolejnym krokiem jest wykonanie stalowych konstrukcji w oparciu o wypracowaną optymalizację przekroju, zachowując przy tym wszelkie obowiązkowe normy bezpieczeństwa.

Wykonujemy zlecenia na szeroko rozumiane hale przemysłowe, przede wszystkim magazynowe oraz produkcyjne. Na każdym etapie realizacji korzystamy z własnego, nowoczesnego sprzętu, natomiast montażem hal zajmuje się wykwalifikowany personel spawaczy. Dzięki temu możemy zagwarantować końcowy produkt o najwyższej jakości.

Kompleksowa budowa hal

Flagową usługą w naszej ofercie jest budowa hal stalowych, hal magazynowych i produkcyjnych. Każdy projekt, jaki realizujemy, wykonywany jest z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań klienta, możliwości zagospodarowania terenu i zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym. Budowa hal, przebieg procesu budowlanego, a także projekt uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia hali. Hale mogą zostać dodatkowo wyposażone w oświetlenie oraz innowacyjne systemy grzewcze.

Jako producent hal magazynowych i przemysłowych oferujemy kompleksową usługę, na każdym etapie realizacji. W razie potrzeby zajmujemy się również zdobywaniem pozwoleń na budowę oraz montaż konstrukcji stalowych, dlatego nasi klienci nie muszą się o nic martwić. Realizujemy zarówno projekty klienta, jak też proponujemy własne rozwiązania.

Mogą to być hale bazujące na dotychczasowych pracach naszych inżynierów, jak również konstrukcje oparte na projektach dostarczanych przez klientów. Jako producent hal dostosowujemy grunt pod ich budowę, w tym celu korzystamy z własnych maszyn. Nasza oferta skierowana jest do firm oraz osób prywatnych.

Konstrukcje stalowe

Dzięki nowocześnie wyposażonym zakładom produkcyjnym, które każdego roku uzupełniamy o dodatkowe narzędzia i maszyny ślusarskie, proponujemy naszym klientom również konstrukcje stalowe, które stanowią często wyposażenie hal produkcyjnych i magazynowych. Ceny uzgadnianie są indywidualnie z klientem, w zależności od zakresu usług.

Wykonujemy m.in. więźby dachowe stalowe i w konstrukcji mieszanej, kominy stalowe, podciągi, stropy, antresole, maszty, a także inne konstrukcje stalowe na życzenie klienta. Zakres oferty obejmuje projektowanie, produkcję i montaż. Podczas współpracy koncentrujemy się na efektywnej komunikacji ze zleceniodawcą, cenimy sobie elastyczność i wykorzystujemy zaawansowane technologie.

Produkcja konstrukcji stalowych jest obecnie głównym obszarem naszej działalności, dlatego posiadamy bardzo duże doświadczenie w realizacji nawet bardziej skomplikowanych zleceń. Oferujemy projektowanie budowli w oparciu o technologię POL HAL, zapewniającą bardzo dużą elastyczność na każdym etapie.

Jako producent konstrukcji stalowych możemy dostosować budowlę w taki sposób, aby jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. Jest to szczególnie istotne w przypadku terenów o ograniczonych rozmiarach. Każdą konstrukcję można rozszerzyć o przybudówki w postaci antresoli, biur czy zapleczy socjalnych.

Obróbki blacharskie

Jot-ka to nie tylko producent hal stalowych, nasza firma realizuje też zlecenia w zakresie szeroko rozumianych obróbek blacharskich, oferujemy m.in. cięcie metali w oparciu o różne technologie. Do budowy zamawianych hal używamy wyłącznie elementów własnej produkcji, przez co możemy zagwarantować ich wysoką jakość.

Elementy z blachy powlekanej, stalowej ocynkowanej, miedzianej, aluminiowej i tytano-cynkowej – obróbki blacharskie wykonujemy z wykorzystaniem zaginarki CNC firmy Biegemaster. Wyróżnia ją doskonała powtarzalność, możliwość wykonywania zaawansowanych geometrycznie cięć i obróbki płyt warstwowych. Oferujemy zarówno cięcie plazmowe, jak również cięcie na gilotynie.

Zaufali nam

W ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnej Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 pn. „Wzrost konkurencyjności firmy JOT-KA na rynku producentów konstrukcji stalowych poprzez inwestycje w nowe technologie” o numerze umowy o dofinansowanie UDA-RPZP.01.01.03-32-008/10-00 JOT-KA Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Usług i Produkcji Metalowej Józef Klimowicz rozszerzyło ofertę o nowe usługi: obróbki blacharskie, koryta z blachy ocynkowanej oraz blachy stalowe cięte na wymiar.