Hale przemysłowe – konstrukcje stalowe

Jesteśmy wiodącym producentem oraz wykonawcą hal stalowych. Nasza działalność rozpoczyna się od rozpatrzenia projektu dostarczonego przez inwestora, lub wykonania według własnej technologii. Kolejnym krokiem jest wykonanie stalowych konstrukcji w oparciu o wypracowaną optymalizację przekroju, zachowując przy tym wszelkie obowiązkowe normy bezpieczeństwa.

Jako producent konstrukcji stalowych, hale stalowe, a dokładniej ich projektowanie oraz budowa, nie ograniczają naszej działalności. Wręcz stały się podstawą do rozwinięcia jej, o dodatkowe usługi, takie jak cięcie plazmowe, obróbki blacharskie, czy też cięcie blach na innowacyjnej gilotynie CNC. W ten sposób nieustannie stawiamy na podążanie za innowacyjnymi rozwiązaniami, wdrażając je w swoich realizacjach.

Kontakt


ul. Lubczyńska 6E,
Szczecin,
Tel:+48 91 812 94 30
Email:jot-ka@jot-ka.com.pl

Zaufali nam

W ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnej Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 pn. „Wzrost konkurencyjności firmy JOT-KA na rynku producentów konstrukcji stalowych poprzez inwestycje w nowe technologie” o numerze umowy o dofinansowanie UDA-RPZP.01.01.03-32-008/10-00 JOT-KA Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Usług i Produkcji Metalowej Józef Klimowicz rozszerzyło ofertę o nowe usługi: obróbki blacharskie, koryta z blachy ocynkowanej oraz blachy stalowe cięte na wymiar.