Budownictwo hydrotechniczne

Firma Jot-ka ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu konstrukcji hydrotechnicznych różnego rodzaju. Na swoim koncie mamy dziesiątki zakończonych sukcesem realizacji tego typu na terenie całego kraju. Z naszą pomocą utworzą Państwo sztuczne zbiorniki wodne na potrzeby przemysłowe, a także rekreacyjne.

Budownictwo hydrotechniczne to nowoczesny i ekologiczny sposób na wykorzystanie nurtu rzek na potrzeby miasta, gminy czy firmy prywatnej. Nasza firma zajmuje się jednak nie tylko śródlądowymi budowlami hydrotechnicznymi, ale także morskimi. Swoją ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Budownictwo wodne

Rozwiązania z zakresu budownictwa wodnego pozwalają w racjonalny sposób gospodarować zasobami wodnymi na danym terenie. Jest to technologia szczególnie pożądana w dzisiejszych czasach, kiedy coraz więcej firm poszukuje ekologicznych i optymalnych finansowo rozwiązań, które będą korzystne dla regionu.

Budownictwo wodne jest też chętnie wykorzystywane w dużych miastach z dostępem do rzek. Wygodne mosty oraz malownicze mariny mają ogromne walory estetyczne i praktyczne. Natomiast wały przeciwpowodziowe i jazy pozwalają skutecznie kontrolować poziom rzek w przypadku intensywnych opadów, chroniąc przed klęskami żywiołowymi.

Nasza oferta

Jot-ka ma na swoim koncie bardzo liczne realizacje z budownictwem wodnym, działalność naszej firmy zaczęła się od tej dziedziny. Na terenie całej Polski można obserwować konstrukcje wzniesione przez naszych doświadczonych inżynierów w ciągu ponad trzydziestu lat działalności przedsiębiorstwa.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w budownictwie hydrotechnicznym naszych pracowników wyróżnia bardzo duży profesjonalizm. Oferujemy projekt oraz budowę zarówno sztucznych zbiorników wodnych i nabrzeży, jak i przystani rekreacyjnych, mostów czy przepustów wałowych. Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Dla kogo pracujemy

Nasza oferta skierowana jest zarówno do gmin oraz innych podmiotów publicznych, jak i firm prywatnych czy osób fizycznych. Cennik naszych usług dostosowujemy indywidualnie do każdego zlecenia, chętnie udostępnimy również portfolio z wykazem naszych dotychczasowych prac z zakresu budownictwa hydrotechnicznego.

W ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnej Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 pn. „Wzrost konkurencyjności firmy JOT-KA na rynku producentów konstrukcji stalowych poprzez inwestycje w nowe technologie” o numerze umowy o dofinansowanie UDA-RPZP.01.01.03-32-008/10-00 JOT-KA Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Usług i Produkcji Metalowej Józef Klimowicz rozszerzyło ofertę o nowe usługi: obróbki blacharskie, koryta z blachy ocynkowanej oraz blachy stalowe cięte na wymiar.