Konstrukcje halowe

W szeroko rozumianym przemyśle coraz częściej wykorzystywane są konstrukcje halowe, których głównym budulcem jest stal. Ze względu na swoją prostotę, która nie przekłada się jednak na brak wytrzymałości, takie hale dawno już wyparły konstrukcje bardziej tradycyjne, np. wykonane z betonu czy nawet drewna.

Hale metalowe można doskonale dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. W Jot-ka projekt wykonywany jest wedle ścisłych wytycznych klienta, następnie produkowane są elementy konstrukcyjne, a na końcu gotowa hala jest instalowana na posesji. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość całego projektu.

DSC04044

Projektowanie konstrukcji halowych

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i konstrukcji hal wykonanych z metalu. Nasi klienci mają dostęp do gotowych i sprawdzonych projektów, wykonujemy również hale na zamówienia indywidualne. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości stali projekt jest wytrzymały, ale też lekki i łatwy w montażu.

To wszystko przekłada się na finalna wycenę konstrukcji stalowej, cena uzależniona jest nie tylko od rozmiaru hali, ale też stopnia skomplikowania projektu. W Jot-ka zatrudniamy sztab doświadczonych i profesjonalnych fachowców, którzy specjalizują się w projektowaniu nie tylko hal, ale też innych konstrukcji wykonanych z metalu.

Montaż konstrukcji halowych

Po wybraniu projektu przez klienta, hala jest dostarczana przez naszych pracowników na miejsce, a następnie montowana. Dzięki temu mamy kontrolę nad każdym etapem produkcji, przez co możemy zagwarantować jej największą jakość. Sam montaż hali stalowej jest niezwykle prostym i szybkim przedsięwzięciem.

W zależności od wielkości i stopnia skomplikowania budowli może on zająć od kilku godzin do paru dni. Dysponujemy też profesjonalnym sprzętem, który jest niezbędny do montażu hali, jego eksploatacja wliczona jest w końcową cenę projektu. Dzięki temu cały proces instalacji hali przebiega jeszcze szybciej.

Typy konstrukcji halowych

W zależności od potrzeb konstrukcja hali zamówionej przez klienta może się znacznie różnić. W Jot-ka wyróżniamy hale magazynowe, w których projekcie uwzględniamy nie tylko samo miejsce do przechowywania towarów, ale też zaplecze dostawczo-spedycyjne. Dużą część działalności naszej firmy stanowią też hale produkcyjne.

Taka konstrukcja wiąże się ze znacznymi obciążeniami, które muszą być uwzględnione w końcowym projekcie. Zajmujemy się też produkcją i montażem mniejszych hal stalowych, takich jak biura, antresole, zaplecza socjalne i wiele innych. Mogą one stanowić przybudówki do większych hal, lub też być osobnym projektem.

Projekty indywidualne

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych wszystkich klientów podejmujemy się także konstrukcji i montażu projektów indywidualnych. Dopuszczamy możliwość korzystania z projektów pochodzących od zewnętrznych firm, istnieje też możliwość zamówienia hali zaprojektowanej od podstaw przez naszych fachowców z Jot-ka.

Bez względu na to, czy skorzystają Państwo z gotowych projektów czy indywidualnych, w naszej firmie otrzymają Państwo kompleksową usługę. Aby dowiedzieć się więcej na temat ceny projektu indywidualnego oraz warunków złożenia zamówienia zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza dostępnego w dziale Wycena.

Nasza oferta

W Jot-ka przyjmujemy zamówienia na różnego rodzaju konstrukcje stalowe, zachodniopomorskie jest obszarem naszej działalności, jednak zadowolonych klientów mamy na terenie całej Polski. Oprócz hal wykonanych z metalu, oferujemy też:

W ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnej Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 pn. „Wzrost konkurencyjności firmy JOT-KA na rynku producentów konstrukcji stalowych poprzez inwestycje w nowe technologie” o numerze umowy o dofinansowanie UDA-RPZP.01.01.03-32-008/10-00 JOT-KA Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Usług i Produkcji Metalowej Józef Klimowicz rozszerzyło ofertę o nowe usługi: obróbki blacharskie, koryta z blachy ocynkowanej oraz blachy stalowe cięte na wymiar.