Antresole magazynowe

Z pomocą antresoli przemysłowych można zyskać dużo dodatkowej przestrzeni w hali produkcyjnej czy magazynowej. Jest to rozwiązanie znacznie mniej kosztowne niż zamówienie dodatkowej dobudówki, antresola stalowa sprawdzi się w roli zaplecza, pomieszczenia socjalnego, biura czy dodatkowej przechowalni.

W Jot-ka zamawiający antresolę klienci mogą liczyć na kompleksową usługę. W naszej firmie zajmujemy się nie tylko projektem antresoli i innych hal stalowych, ale też ich budową oraz montażem. Dysponujemy też profesjonalnym sprzętem potrzebnym do instalacji, co dodatkowo obniża finalne koszty.

Projekt antresoli

W naszej firmie klienci mają możliwość skorzystać z gotowych projektów antresoli wykonanych z metali. Poza tym realizujemy również zamówienia indywidualne, ściśle dostosowane do potrzeb. W naszym projekcie uwzględniamy wszelkie normy dotyczące BHP, dzięki czemu antresola jest bezpieczna i niezawodna.

Nasze antresole można bez problemu dopasować do istniejących hal, jak również uwzględnić je w dopiero powstającym projekcie. Zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów z branży, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie przy projektowaniu konstrukcji stalowych, potwierdzone odpowiednimi certyfikatami.

Budowa antresoli

Następnym etapem realizacji zlecenia po projekcie jest budowa antresoli. Wszystkie elementy konstrukcji dostarczane są na miejsce inwestycji, a następnie montowane przez naszą grupę spawaczy. Do instalacji wykorzystujemy własny, sprawdzony sprzęt, dzięki czemu klienci nie ponoszą dodatkowych kosztów.

Dzięki temu, że w Jot-ka realizujemy kompletną usługę na projekt i montaż hali, możemy udzielić wieloletniej gwarancji na każdy element konstrukcji. W razie potrzeby dostosowujemy hale w taki sposób, aby można było bezpiecznie połączyć je z zamówioną w naszej firmie dobudówką, nie tylko antresolą, ale też biurem czy zapleczem.

Projekty i propozycje indywidualne

Antresole zamawiane w Jot-ka polecane są do innych konstrukcji stalowych, w tym hal produkcyjnych czy magazynowych. Jednak zamawiając projekt indywidualny istnieje możliwość dostosowania go w taki sposób, aby sprawdził się także w konstrukcjach innego rodzaju, nie tylko metalowych, ale też wykonanych z innych materiałów.

Klienci zainteresowani indywidualnym projektem konstrukcji mogą zamówić jej cennik korzystając ze specjalnego formularza dostępnego na stronie. Ostateczna cena uwzględnia zarówno sam projekt i materiały, jak i montaż, a także ewentualne użycie sprzętów specjalistycznych, niezbędnych w momencie instalacji.

Co oferujemy

W Jot-ka zamówią Państwo profesjonalne konstrukcje stalowe, idealne do użytku przemysłowego. Oprócz hal produkcyjnych czy magazynowych, wykonujemy też dobudówki w postaci antresoli, biur czy zapleczy. Oferujemy kompleksową usługę – od projektu, przez produkcję elementów po montaż na terenie posesji.

W ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnej Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 pn. „Wzrost konkurencyjności firmy JOT-KA na rynku producentów konstrukcji stalowych poprzez inwestycje w nowe technologie” o numerze umowy o dofinansowanie UDA-RPZP.01.01.03-32-008/10-00 JOT-KA Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Usług i Produkcji Metalowej Józef Klimowicz rozszerzyło ofertę o nowe usługi: obróbki blacharskie, koryta z blachy ocynkowanej oraz blachy stalowe cięte na wymiar.