Budowa hal stalowych

Budowa hal (stalowych, produkcyjnych i innych) to podstawowy zakres działalności szczecińskiej firmy budowlanej JOT-KA, zajmującej się wszystkimi procesami inwestycyjnymi. Firma konsultuje działania na bieżąco z inwestorem, co gwarantuje satysfakcję i bieżące korygowanie ewentualnych niedociągnięć w projekcie.

Projekty budowy hal stalowych może dostarczyć inwestor lub mogą one zostać opracowane na podstawie własnych technologii POL HAL, które pozwalają na dopracowanie wszelkich szczegółów. Owa technologia daje możliwość zastosowania wielu ciekawych rozwiązań, dzięki którym powierzchnia obiektu jest maksymalnie wykorzystywana.

Kompleksowa usługa- od projektu do budowy konstrukcji hal stalowych

Budowa hali od początku do końca jest prowadzona przez firmę JOT-KA. Proces inwestycyjny rozpoczyna się od projektu i uzyskania zezwoleń na budowę, a kończy na oddaniu do użytku ukończonej hali. Przez cały ten proces brane jest pod uwagę zdanie inwestora, z którym firma wspólnie ustala dokładny zakres realizacji.

Projekty opracowane technologią POL HAL umożliwiają maksymalne wykorzystanie powierzchni i oświetlenia. Całość powstaje w oparciu o wnikliwe konsultacje z klientem, co minimalizuje ryzyko niedomówień i pozwala inwestorowi brać czynny udział w realizacji projektu. Przestrzeń jest planowana starannie – tak, by wszystko pasowało do przeznaczenia hali.

Nasza oferta

Firma JOT-KA oferuje kompleksową budowę hal magazynowych i konstrukcji stalowych, a także obróbki blacharskie oraz cięcie plazmowe, gazowe i metali. Firma oferuje nie tylko samą budowę, ale również wykonanie projektu za pośrednictwem własnej technologii POL HAL. Najwyższej jakości usługi oferowane przez JOT-KA kuszą także konkurencyjną ceną. Aby wycenić koszty swojego zlecenia, skontaktuj się z nami!

W ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnej Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 pn. „Wzrost konkurencyjności firmy JOT-KA na rynku producentów konstrukcji stalowych poprzez inwestycje w nowe technologie” o numerze umowy o dofinansowanie UDA-RPZP.01.01.03-32-008/10-00 JOT-KA Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Usług i Produkcji Metalowej Józef Klimowicz rozszerzyło ofertę o nowe usługi: obróbki blacharskie, koryta z blachy ocynkowanej oraz blachy stalowe cięte na wymiar.