Konstrukcja hal warsztatowych

Konstrukcje halowe są dziś wykorzystywane coraz częściej i chętniej. Ich głównym budulcem jest stal – hala produkcyjno-magazynowa czy warsztatowa musi cechować się bowiem dużą wytrzymałością ze względu na swoje przeznaczenie. Musi też gwarantować pełne bezpieczeństwo ludziom, którzy będą ją później użytkować.

Nasza firma wykonuje zarówno samodzielne projekty, jak i hale według projektów klientów lub zewnętrznych firm. Niezależnie od tego, czy nasz partner zechce skorzystać z kompleksowej usługi wraz ze stworzeniem projektu, czy tylko z przeprowadzenia procesu budowlanego, otrzyma pełną, komplementarną usługę i gwarancję stuprocentowej satysfakcji oraz doskonałej jakości.

Projekty wielu rodzajów hal – dla rolnictwa, warsztatowa i produkcyjna

Nasza firma oferuje projekty i budowę zróżnicowanych rodzajów hal: magazynowe dla rolnictwa, hale produkcyjne, ha i inne. Możliwa jest także konstrukcja mniejszych hal, takich, jak antresole, biura czy zaplecza socjalne. Całość powstaje w oparciu o stałe konsultacje z klientem, co gwarantuje satysfakcję.

Istnieje możliwość korzystania z projektów zewnętrznych film, jeśli takie jest życzenie klienta. W razie potrzeby projekt może być również wykonany przez firmę JOT-KA – nasi fachowcy dołożą wszelkich starań, by spełnić oczekiwania inwestora. Gwarantujemy również najatrakcyjniejszą pod względem cenowym ofertę.

Producent hal warsztatowych – Jot-ka

Nasza oferta obejmuje wszelkiego rodzaju konstrukcje stalowe, w tym hale produkcyjne. JOT-KA oferuje klientom własne projekty, pracuje zgodnie z wytycznymi inwestora, bądź w oparciu o projekt firmy zewnętrznej. Aby poznać cenę projektu i jego wykonania, skontaktuj się z nami, wypełniając formularz w zakładce „Wycena”.

W ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnej Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 pn. „Wzrost konkurencyjności firmy JOT-KA na rynku producentów konstrukcji stalowych poprzez inwestycje w nowe technologie” o numerze umowy o dofinansowanie UDA-RPZP.01.01.03-32-008/10-00 JOT-KA Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Usług i Produkcji Metalowej Józef Klimowicz rozszerzyło ofertę o nowe usługi: obróbki blacharskie, koryta z blachy ocynkowanej oraz blachy stalowe cięte na wymiar.