Hale magazynowe

Jeżeli na potrzeby firmy jest nam niezbędny magazyn, budowa obiektu powinna zostać zlecona firmie Jot-ka. Już od wielu lat świadczymy profesjonalne usługi w zakresie projektowania hal stalowych o różnym zastosowaniu, których montaż przebiega ekspresowo. Jest to rozwiązanie znacznie tańsze od magazynów wykonanych z pustaków.

Oferujemy kompleksowe usługi, dlatego nie tylko zaprojektujemy i postawimy hale magazynowe, ale też pomożemy w znalezieniu ziemi i uzyskaniu wszystkich uprawnień pod budowę. Dzięki temu nasi klienci nie muszą się o nic martwić, na każda wykonaną i zamontowaną przez nas halę udzielamy wieloletniej gwarancji producenta.

Hala produkcyjno magazynowa

Duży obszar działalności firmy Jot-ka stanowi projekt oraz budowa hal produkcyjno-magazynowych, na swoim koncie mamy już kilkaset tego typu zleceń. Projekty naszych współpracowników wyróżniają się nowoczesną i stabilną konstrukcją, a także dużą ergonomiką, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Jeżeli chodzi o hale stalowe, Szczecin jest głównym obszarem naszej działalności, lecz zlecenia na projekt i budowę tego typu konstrukcji przyjmujemy z całej Polski. Nasze hale stalowe magazynowe można uzupełnić o dodatkowe moduły, m.in. zaplecza pracownicze, biura, czy antresole. Zajmujemy się również zleceniami indywidualnymi.

Hale magazynowe dla rolnictwa

W ofercie Jot-ka znajdą Państwo solidne i nowoczesne hale magazynowe, projekty naszej firmy obejmują też konstrukcje przeznaczone dla rolnictwa. Hale tego typu muszą się cechować ni tylko odpowiednią konstrukcją, ale też gwarantować odpowiednie warunki do przechowywania produktów spożywczych, m.in. zboża czy pasz.

Hale magazynowe dla rolnictwa wykonujemy od podstaw, na życzenie klienta zajmujemy się też znalezieniem optymalnego gruntu oraz przystosowaniem go pod konstrukcję. W przypadku hal magazynowych budowa zlecana jest naszym doświadczonym podwykonawcom, którzy korzystają wyłącznie z nowoczesnego, sprawdzonego sprzętu.

Hale magazynowe projekty indywidualne

Nie znaleźli Państwo w naszej ofercie produktu spełniającego wszystkie potrzeby? Na szczęście w Jot-ka zajmujemy się kompleksową budową hal, projekt każdej konstrukcji można dowolnie modernizować na każdym etapie. Zachęcamy do zapoznania się z wykazem konstrukcji stalowych, wykonywanych przez naszą firmę.

Znajdą się tam m.in. antresole, zaplecza czy biura, o które można wzbogacić każda, zamawianą u nas konstrukcję. Zachęcamy również do wyposażenia przestrzeni w parking, który doskonale uzupełni nowe hale magazynowe. Jot-ka działa w branży już wiele lat, dlatego możemy zagwarantować najlepszą jakość usług.

Koszty budowy hali magazynowej

Jeśli chodzi o nasze hale magazynowe, cennik pojedynczego projektu uzależniony jest od wielu czynników, m.in. wielkości i zastosowania konstrukcji oraz ilości pomieszczeń. Dlatego indywidualnie wyceniana jest każda hala magazynowa, cena zostanie Państwu podana po wcześniejszym ustaleniu parametrów konstrukcji.

W ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnej Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 pn. „Wzrost konkurencyjności firmy JOT-KA na rynku producentów konstrukcji stalowych poprzez inwestycje w nowe technologie” o numerze umowy o dofinansowanie UDA-RPZP.01.01.03-32-008/10-00 JOT-KA Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Usług i Produkcji Metalowej Józef Klimowicz rozszerzyło ofertę o nowe usługi: obróbki blacharskie, koryta z blachy ocynkowanej oraz blachy stalowe cięte na wymiar.