Hale produkcyjne

Hale produkcyjne stanowią dużą część działalności mieszczącej się w Szczecinie firmy JOT-KA. Ze względu na planowane obciążenie takiej konstrukcji, muszą być one stabilne i wytrzymałe oraz zapewnić pełne bezpieczeństwo ich późniejszym użytkownikom, co jest dla nas niekwestionowanym priorytetem.

Nasz każdy klient może zamówić projekt opracowany przez doświadczonych i wyspecjalizowanych fachowców, przyjść z własnym lub skorzystać z usług zewnętrznej firmy. Niezależnie od wyboru projektu, otrzyma pełną, kompleksową usługę. Nasi podwykonawcy zapewniają pełen profesjonalizm i szybkie wykonanie prac.

Projekt oraz budowa hal produkcyjnych

Projekt hali produkcyjnej jest wykonywany zgodnie z życzeniem klienta – przez naszych specjalistów, samego inwestora bądź wybraną przez niego zewnętrzną firmę. Fachowcy kontrolują cały proces produkcji, dzięki czemu mamy pewność, że hala będzie doskonała i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Ze względu na funkcję, jaką pełnią takie budynki, należy podejść do tematu specjalistycznie, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo jej późniejszym użytkownikom. Hale produkcyjne muszą być solidne i dopracowane w każdym calu, wytrzymałe niezależnie od warunków. Cena usługi jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta, dlatego zachęcamy do kontaktu.

Hale produkcyjne z Jot-ka

Hale produkcyjne to jedna z wielu propozycji naszej firmy. Przyjmujemy zamówienia na różne konstrukcje stalowe, które wykonujemy wedle projektu klienta lub projektujemy samodzielnie. Wieloletnie doświadczenie naszych fachowców zapewnia nie tylko sprawność działań, ale również satysfakcję z wykonanej usługi.

W ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnej Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 pn. „Wzrost konkurencyjności firmy JOT-KA na rynku producentów konstrukcji stalowych poprzez inwestycje w nowe technologie” o numerze umowy o dofinansowanie UDA-RPZP.01.01.03-32-008/10-00 JOT-KA Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Usług i Produkcji Metalowej Józef Klimowicz rozszerzyło ofertę o nowe usługi: obróbki blacharskie, koryta z blachy ocynkowanej oraz blachy stalowe cięte na wymiar.