Hale przemysłowe

Hale przemysłowe, ze względu na swoje przeznaczenie, muszą cechować się dużą solidnością i spełniać wszelkie normy bezpieczeństwa – to bezsprzeczny priorytet dla naszej firmy. Hale mogą być wykonane w oparciu o projekt klienta, zewnętrznej firmy lub taki, który zostanie wykonany przez naszych fachowców.

Kompleksowa usługa zapewnia kontrolę firmy nad całym projektem, a co za tym idzie, gwarantuje jakość. Każdy etap wykonywanej usługi jest na bieżąco konsultowany z klientem, by być pewnym jego zadowolenia i satysfakcji. Inwestor może brać czynny udział w całym przedsięwzięciu, dzięki czemu z pewnością będzie usatysfakcjonowany efektem końcowym.

Projekt i budowa hal przemysłowych

Budowa hal przemysłowych to wieloetapowe przedsięwzięcie, w którym należy uwzględnić wszelkie sugestie klienta, przy jednoczesnym zachowaniu norm bezpieczeństwa. Cena całej usługi jest uzależniona od wielu czynników, dlatego w celu wyceny zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem formularza w zakładce „Wycena”.

Niezależnie od tego, kto jest projektantem hali (JOT-KA, klient, bądź zewnętrzna firma), zapewniamy kompleksową usługę budowy hal przemysłowych oraz atrakcyjne ceny, które są ustalane indywidualnie – aby je poznać, skontaktuj się z naszym konsultantem.

Hale przemysłowe z Jot-ka

Zakresem naszej działalności jest projekt, budowa oraz montaż hal i innych konstrukcji stalowych. Hale przemysłowe z założenia są przeznaczane do dużych obciążeń, dlatego muszą być możliwie jak najbardziej trwałe. Bogata oferta projektów daje duży wybór, ale możliwa jest także praca na projektach przygotowanych przez firmę zewnętrzną.

W ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnej Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 pn. „Wzrost konkurencyjności firmy JOT-KA na rynku producentów konstrukcji stalowych poprzez inwestycje w nowe technologie” o numerze umowy o dofinansowanie UDA-RPZP.01.01.03-32-008/10-00 JOT-KA Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Usług i Produkcji Metalowej Józef Klimowicz rozszerzyło ofertę o nowe usługi: obróbki blacharskie, koryta z blachy ocynkowanej oraz blachy stalowe cięte na wymiar.