Konstrukcja hal z płyty warstwowej

Hala z płyty warstwowej cieszy się dużą popularnością ze względu na dużą estetykę oraz krótki czas wykonania. Można montować je pionowo bądź poziomo. Zależnie od rozmiaru konstrukcji oraz innych czynników, mogą różnić się ceny, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami za pośrednictwem zakładki „Wycena”.

Nasi fachowcy, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, z powodzeniem spełnią oczekiwania klientów i zaproponują takie rozwiązania, które usatysfakcjonują ich, a hala z płyty warstwowej będzie służyć bezpiecznie przez wiele lat.

Hale z płyty warstwowej z Jot-ka

Dzięki współpracy z najlepszymi, doświadczonymi fachowcami, jesteśmy w stanie zapewnić każdemu klientowi pełną, kompleksową i profesjonalną usługę. Nasi podwykonawcy zasugerują najlepsze rozwiązania i zadbają o zadowolenie oraz bezpieczeństwo klienta. Wszystko to w atrakcyjnych cenach i szybkim terminie realizacji.

Pragniemy jednocześnie podkreślić, że konkurencyjna cena oraz szybki czas realizacji w tym przypadku idzie w parze z idealną jakością. Nasi wyspecjalizowani fachowcy łączą doświadczenie ze znajomością nowatorskich rozwiązań.

W ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnej Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 pn. „Wzrost konkurencyjności firmy JOT-KA na rynku producentów konstrukcji stalowych poprzez inwestycje w nowe technologie” o numerze umowy o dofinansowanie UDA-RPZP.01.01.03-32-008/10-00 JOT-KA Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Usług i Produkcji Metalowej Józef Klimowicz rozszerzyło ofertę o nowe usługi: obróbki blacharskie, koryta z blachy ocynkowanej oraz blachy stalowe cięte na wymiar.