Spawanie i montaż konstrukcji stalowych

Magazyny czy hale produkcyjne coraz rzadziej wykonywane są tradycyjnymi metodami, większym powodzeniem cieszą się konstrukcje stalowe. Firmy wykorzystując tą opcję mogą zaoszczędzić nie tylko mnóstwo pieniędzy, ale też czasu, w końcu hale stalowe stawia się kilkakrotnie szybciej niż standardowe budynki.

Dzięki wykorzystaniu lekkiego lecz wytrzymałego materiału, konstrukcje stalowe są praktycznie niezawodne. Nie wymagają one stawiania fundamentów, wystarczy drobne przygotowanie terenu, aby móc osadzić na nim magazyn lub halę stalową. Cena budowli tego typu jest bardzo atrakcyjna w porównaniu do betonowych konstrukcji.

Czym jest konstrukcja stalowa?

Konstrukcja hali stalowej jest niezwykle prosta i lekka, dlatego jest znacznie lepszym rozwiązaniem niż betonowe budowle. Poszczególne elementy stalowe wykonane są z zimnogiętych blach, które są uprzednio zabezpieczane przed korozją, dzięki czemu są odporne na czynniki atmosferyczne, jak również mechaniczne.

Dzięki możliwości prefabrykacji elementów konstrukcyjnych montaż i projektowanie konstrukcji stalowych jest bardzo łatwe i szybkie. Na konstrukcje stalowe składają się zarówno duże budynki przemysłowe, jak i mniejsze projekty, takie jak silosy czy kominy. Dodatkową zaleta konstrukcji ze stali jest brak odpadów budowlanych.

Konstrukcja stalowa hali

Hale, silosy, kominy i budynki przemysłowe – tym się zajmujemy

Hale, wiaty silosy, kominy i budynki przemysłowe – tym się zajmujemy W Jot-ka można zamówić różnego typu konstrukcje stalowe, Szczecin jest głównym obszarem działalności firmy, lecz nasi zleceniodawcy pochodzą z różnych regionów Polski. W zakres naszych usług wchodzi nie tylko montaż i spawanie konstrukcji stalowych, zajmujemy się też ich projektowaniem a także przygotowaniem gruntu.

Wykonujemy zarówno duże konstrukcje przemysłowe, takie jak hale czy magazyny, jak również mniejsze budowle ze stali, w tym silosy, ogniomurki, antresole czy kominy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego realizujemy też projekty niestandardowe.

Konstrukcja stalowa hali

Każda, zamówiona w Jot-ka konstrukcja stalowa hali czy magazynu, może zostać wzbogacona o dodatkowe elementy. Na życzenie klienta zajmujemy się też projektem oraz budową zapleczy socjalnych, biur czy antresoli, które dodają budowli więcej przestrzeni. Dobudówki tego typu można też dopasować do już istniejących konstrukcji.

Na życzenie klienta zajmujemy się też pozyskaniem gruntu, na którym ma zostać wzniesiona konstrukcja stalowa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży świadczymy też usługi w zakresie uzyskania pozwoleń na budowę. Na każdym etapie realizacji projektu korzystamy z własnych, sprawdzonych podwykonawców.

Projektowanie konstrukcji stalowych

Projektując większe konstrukcje stalowe, hale czy magazyny, korzystamy z nowoczesnej technologii POL HAL, realizujemy też projekty zleceniodawców. W zależności od stopnia skomplikowania budowli w inny sposób wyceniamy hale stalowe. Cena uzależniona jest od wielkości konstrukcji czy dodatkowych elementów, jak np. antresoli.

Każdy projekt naszej firmy jest kompleksowy, zajmujemy się też instalacją sanitarną, budową komina, czy nawet adaptacją przestrzeni wokół. Na swoim koncie mamy też projektowanie parkingów oraz dróg wiodących do powstałego obiektu. Każda hala stalowa zlecona w Jot-ka objęta jest wieloletnią gwarancją.

Konstrukcje stalowe szczecin

Konstrukcje stalowe zlecone w Jot-ka wykonywane są w siedzibie naszej firmy w Szczecinie. Następnie poszczególne elementy przewozimy na miejsce realizacji, gdzie są montowane przez naszych podwykonawców. Jeżeli pragną Państwo zamówić u nas hale stalowe, cennik inwestycji dostępny będzie po wcześniejszej wycenie.

W ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnej Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 pn. „Wzrost konkurencyjności firmy JOT-KA na rynku producentów konstrukcji stalowych poprzez inwestycje w nowe technologie” o numerze umowy o dofinansowanie UDA-RPZP.01.01.03-32-008/10-00 JOT-KA Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Usług i Produkcji Metalowej Józef Klimowicz rozszerzyło ofertę o nowe usługi: obróbki blacharskie, koryta z blachy ocynkowanej oraz blachy stalowe cięte na wymiar.