Budowa i montaż stalowej więźby dachowej

Więźba dachowa zazwyczaj kojarzy się ze strukturą drewnianą, jednak również inne materiały są odpowiednie do stworzenia konstrukcji dachu. Coraz częściej można spotkać więźby wykonane z metalu, zwłaszcza z dobrej jakości stali. Naszym klientom oferujemy nie tylko budowę ale i montaż więźby dachowej stalowej.

Dużą zaletą tego typu materiału jest jego niski koszt, przy jednoczesnym zachowaniu dużej stabilności konstrukcji. Dlatego klienci JOT-KA mogą liczyć na konkurencyjne ceny, a także krótki czas realizacji zamówień. Więźba stalowa sprawdza się zarówno w halach magazynowych i produkcyjnych jak i w budynkach mieszkalnych.

Wykonujemy więźby dachowe stalowe i w konstrukcji mieszanej

Kadrę pracowniczą naszej firmy stanowią wykwalifikowani inżynierowie i fachowcy, dla których projekt oraz budowa więźby dachowej nie stanowi żadnego wyzwania. Od 1987 roku realizujemy zlecenia na terenie Szczecina i okolic. Dzięki dużemu doświadczeniu projektowane przez nas konstrukcje są stabilne i trwałe.

Naszym klientom oferujemy więźby dachowe wykonane ze stali oraz w konstrukcji mieszanej. Tworzymy również prefabrykaty według projektów klientów, bazując na dostarczonej dokumentacji. Nasi wykwalifikowani spawacze zajmują się ich montażem na wyznaczonym obiekcie, korzystając przy tym z własnej bazy sprzętowej.

Budowa dachów stalowych

Konstrukcje stalowe dachu są dziś coraz popularniejszym rozwiązaniem wybieranym przez klientów. Oferują one nie tylko dużą oszczędność kosztów, ale również ogromną i niezachwianą stabilność konstrukcji. W przypadku konstrukcji dachowych stalowych, czas realizacji jest krótki, co jest ogromną zaletą.

Dachy stalowe sprawdzają się w dużych halach oraz w budynkach mieszkalnych. Firma JOT-KA oferuje zarówno budowę, jak i montaż dachu. Cena jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta, zależnie od wielkości i innych czynników; chcąc poznać cenę swojego dachu, skontaktuj się z nami, korzystając z zakładki „Wycena”.

Konstrukcje dachowe

Konstrukcje stalowe dachu charakteryzują się dużą wytrzymałością i doskonałą jakością, a jednocześnie termin realizacji projektu nie jest zbyt długi. Duże doświadczenie naszej firmy sprawia, że podejmiemy się każdego zlecenia i wykonamy je z największym profesjonalizmem, gwarantując pełne zadowolenie klienta!

Zajmujemy się także budową kominów ze stali nierdzewnej

W JOT-KA zajmujemy się również tworzeniem mniejszych konstrukcji, dlatego oferujemy Państwu projekt, wykonanie i montaż wysokiej jakości kominów ze stali nierdzewnej. Idealnie nadają się one do każdego rodzaju urządzeń grzewczych, bezpiecznie odprowadzając spaliny oraz dym, są też odporne na wysokie temperatury.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości stali nierdzewnej, nasze kominy nie ulegają korozji pod wpływem opadów atmosferycznych. Materiał jest bardzo trwały i niezawodny, wykonane z niego konstrukcje będą Państwu służyć przez wiele lat. Stal nierdzewna jest niezwykle gładka, dzięki czemu do ścian kominów nie przywierają zanieczyszczenia.

Oprócz konstrukcji więźb dachowych oferujemy kompleksową budowę hal stalowych

Najwięcej projektów realizowanych w naszej firmie dotyczy budowy oraz montażu hal przemysłowych i magazynowych, wykonanych ze stali. Nasi inżynierowie od samego początku ściśle współpracują z inwestorami. Plany hal sporządzane są według ścisłych wytycznych, szanujemy sugestie klientów i dostosowujemy projekty do ich potrzeb.

W ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnej Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 pn. „Wzrost konkurencyjności firmy JOT-KA na rynku producentów konstrukcji stalowych poprzez inwestycje w nowe technologie” o numerze umowy o dofinansowanie UDA-RPZP.01.01.03-32-008/10-00 JOT-KA Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Usług i Produkcji Metalowej Józef Klimowicz rozszerzyło ofertę o nowe usługi: obróbki blacharskie, koryta z blachy ocynkowanej oraz blachy stalowe cięte na wymiar.