Dachy stalowe – budowa, konstrukcja i montaż

Konstrukcje stalowe dachu są dziś coraz popularniejszym rozwiązaniem wybieranym przez klientów. Oferują one nie tylko dużą oszczędność kosztów, ale również ogromną i niezachwianą stabilność konstrukcji. W przypadku konstrukcji dachowych stalowych, czas realizacji jest krótki, co jest ogromną zaletą.

Dachy stalowe sprawdzają się w dużych halach oraz w budynkach mieszkalnych. Firma JOT-KA oferuje zarówno budowę, jak i montaż dachu. Cena jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta, zależnie od wielkości i innych czynników; chcąc poznać cenę swojego dachu, skontaktuj się z nami, korzystając z zakładki „Wycena”.

Konstrukcje dachowe

Konstrukcje stalowe dachu charakteryzują się dużą wytrzymałością i doskonałą jakością, a jednocześnie termin realizacji projektu nie jest zbyt długi. Duże doświadczenie naszej firmy sprawia, że podejmiemy się każdego zlecenia i wykonamy je z największym profesjonalizmem, gwarantując pełne zadowolenie klienta!

Kompleksowa usługa- od projektu do budowy

Praca rozpoczyna się od opracowania projektu, a kończy na budowie. Posiadamy własną, szeroką bazę sprzętową, dzięki czemu jesteśmy przygotowani na każdą sytuację. Szybki czas realizacji i niska cena mogą iść w parze z profesjonalizmem i dokładnością – udowadniamy to każdego dnia!

W ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnej Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 pn. „Wzrost konkurencyjności firmy JOT-KA na rynku producentów konstrukcji stalowych poprzez inwestycje w nowe technologie” o numerze umowy o dofinansowanie UDA-RPZP.01.01.03-32-008/10-00 JOT-KA Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Usług i Produkcji Metalowej Józef Klimowicz rozszerzyło ofertę o nowe usługi: obróbki blacharskie, koryta z blachy ocynkowanej oraz blachy stalowe cięte na wymiar.