Hale stalowe

W Jot-ka realizujemy zlecenia na hale stalowe do użytku przemysłowego i nie tylko. Nasza usługa jest kompleksowa, w Państwa imieniu staramy się o pozwolenie na budowę, a także pomagamy przy znalezieniu odpowiedniego gruntu. Realizujemy gotowe projekty naszych klientów lub wykonujemy je samodzielnie.

Projekt wykonujemy w oparciu o nowoczesną technologię POL Hal, dzięki czemu proponowane przez nas rozwiązania są innowacyjne i elastyczne. Każda konstrukcja stalowa hali może być uzupełniona o dodatkowe elementy zwiększające przestrzeń, takie jak: zaplecza socjalne, biura, antresole. Zajmujemy się też adaptacją gruntu wokół hal.

Konstrukcje stalowe hale

Jeżeli chodzi o realizowane przez naszą firmę konstrukcje stalowe, hale przemysłowe zajmują dużą część naszej działalności. Każde zlecenie realizujemy indywidualnie, przez rozpoczęciem pracy analizujemy poszczególne etapy produkcji z inwestorem, dzięki czemu naszym klientom możemy zagwarantować jak najlepsze rezultaty.

Nasze konstrukcje stalowe mają różne zastosowania, mogą służyć za hale przemysłowe i produkcyjne czy magazyny rolnicze. Każde zlecenie zrealizowane przez naszą firmę objęte jest wieloletnią gwarancją, korzystamy tylko z najwyższej jakości materiałów, dlatego nasze projekty są odporne na czynniki atmosferyczne i długowieczne.

Montaż hali

Samodzielnie projektujemy, ale także montujemy hale stalowe. Konstrukcja hali stalowej przebiega w kilku etapach, w siedzibie naszej firmy w Szczecinie produkujemy poszczególne elementy budowli, a następnie dostarczamy je na miejsce realizacji. Następnym etapem jest montaż, zlecany naszym doświadczonym pracownikom.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę spawalniczą, z którą już od wielu lat realizujemy zlecenia w zakresie konstrukcji stalowych. Wszelki sprzęt niezbędny do montażu konstrukcji stalowej, taki jak dźwigi, ciągniki siodłowe, podnośniki koszowe czy dostarczamy osobiście, dzięki czemu nasi klienci nie generują dodatkowych kosztów.

Hale stalowe cena

Jeżeli interesują Państwa nasze hale stalowe, cena pojedynczego zlecenia zostanie oszacowana na podstawie różnych zmiennych, takich jak rodzaj czy wielkość konstrukcji. W Jot-ka mogą Państwo liczyć na najbardziej konkurencyjne ceny na rynku, przy jednoczesnym zachowaniu jak najlepszej jakości produktu końcowego.

W ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnej Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 pn. „Wzrost konkurencyjności firmy JOT-KA na rynku producentów konstrukcji stalowych poprzez inwestycje w nowe technologie” o numerze umowy o dofinansowanie UDA-RPZP.01.01.03-32-008/10-00 JOT-KA Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Usług i Produkcji Metalowej Józef Klimowicz rozszerzyło ofertę o nowe usługi: obróbki blacharskie, koryta z blachy ocynkowanej oraz blachy stalowe cięte na wymiar.