Wiaty stalowe

W naszej firmie już od wielu lat zajmujemy się kompleksową budową konstrukcji stalowych. W zakres naszej działalności wchodzi również projektowanie oraz montaż wiat stalowych. Budowle tego typu mają bardzo szerokie zastosowanie nie tylko w przemyśle, można je wykorzystywać również na posesjach prywatnych.

Wiaty stalowe oferowane przez Jot-ka wykonane są z wysokiej jakości blach, które zostały poddane odpowiedniej obróbce. Dzięki temu gotowe konstrukcje są bardzo odporne na wszelkie niekorzystne czynniki atmosferyczne. Przyjmujemy indywidualne zamówienia na wiaty stalowe, cena uzależniona jest od ich wielkości.

Do czego służy wiata stalowe

Ze względu na swoją prostą konstrukcję oraz dużą możliwość w dostosowaniu rozmiaru, wiata stalowa może być wykorzystywana w różnych dziedzinach przemysłu. W firmie Jot-ka produkty tego rodzaju często zamawiane są przez firmy działające w sektorze rolniczym, motoryzacyjnym, wytwórczym i wielu innych.

Nieskomplikowana konstrukcja wiaty stalowej sprawia, że obiekt tego typu często wykorzystywany jest do przechowywania maszyn rolniczych, takich jak traktory, ciągniki czy kombajny. Dzięki szczelnemu dachowi pojazdy chronione są przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, również w trakcie zimy.

Z tego samego powodu wiaty stalowe wykonywane przez naszą firmę są też wykorzystywane przez dealerów samochodowych, a także wypożyczalnie aut. Dzięki wiacie wykonanej ze stali pojazdy są chronione przed deszczem, dzięki czemu ich karoseria nie ulega korozji i nie wymaga nieustannego czyszczenia i polerowania.

W przypadku niektórych produktów wiaty stalowe mogą służyć również za magazyny, stanowiąc doskonałą, tańszą alternatywę dla standardowych hal stalowych. Mogą w nich być przechowywane wszystkie towary, które nie są podatne na skrajne temperatury. Poza tym mniejszą wiatę można wykorzystać jako przydomowy garaż.

Dla kogo wiaty magazynowe?

W niemalże każdej branży mogą być wykorzystane wiaty stalowe. Konstrukcja obiektu sprawia, że doskonale chroni on przed niesprzyjającymi czynnikami atmosferycznymi, głównie deszczem, ale też śniegiem czy gradem. Oferujemy również wiaty z dodatkowymi ściankami, wolnostojące lub jako przybudówki gotowych obiektów.

Dlatego nasze produkty polecane są dla firm działających w sektorze rolniczym, przemysłowym (produkcja, dystrybucja), motoryzacyjnym i wielu innych. Poza tym wiata stalowa to też doskonała alternatywa dla przydomowego garażu, można ją postawić w podwórku i będzie doskonale chronić pojazd przed deszczem.

Budowa wiat stalowych

W Jot-ka budowa wiat stalowych przebiega w kilku etapach, na początku sporządzamy jej projekt, korzystając z wytycznych inwestora. Następnie poszczególne elementy konstrukcji wytwarzane są w naszych fabrykach w Szczecinie, po czym transportowane na miejsce budowy. Tam nasi doświadczeni spawacze montują gotowy obiekt.

W ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnej Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 pn. „Wzrost konkurencyjności firmy JOT-KA na rynku producentów konstrukcji stalowych poprzez inwestycje w nowe technologie” o numerze umowy o dofinansowanie UDA-RPZP.01.01.03-32-008/10-00 JOT-KA Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Usług i Produkcji Metalowej Józef Klimowicz rozszerzyło ofertę o nowe usługi: obróbki blacharskie, koryta z blachy ocynkowanej oraz blachy stalowe cięte na wymiar.