O firmie

Firma JOT-KA powstała w roku 1987. W początkowej fazie działalności zajmowaliśmy się budownictwem hydrotechnicznym i usługami ślusarskim.

Dynamiczny rozwój, połączony z szerokim zainteresowaniem naszymi produktami doprowadził do specjalizacji w projektowaniu, wytwarzaniu i montażu konstrukcji stalowych, a w szczególności hal stalowych.

Wieloletnie doświadczenie, wyspecjalizowana kadra pracownicza oraz kapitał niezbędny do prowadzenia inwestycji to główne zalety naszej firmy.

Jednym z głównych atutów firmy JOT-KA jest kapitał ludzki – kadra pracownicza, inżynierska i menadżerska to zespół potrafiący prowadzić elastyczna współpracę z inwestorem, dostawcami i podwykonawcami

Dysponujemy własną bazą sprzętową – dźwigami, podnośnikami koszowymi, ciągnikami siodłowymi, kontenerami oraz innymi elementami koniecznymi do sprawnego przeprowadzenia procesu budowlanego.

Jesteśmy otwarci na nowe technologie, nieustannie modernizujemy sprzęt i doszkalamy naszych pracowników, tak, aby spełnić najwyższe wymagania stawiane nam przez inwestorów.

Previous Image
Next Image

info heading

info content

W ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnej Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 pn. „Wzrost konkurencyjności firmy JOT-KA na rynku producentów konstrukcji stalowych poprzez inwestycje w nowe technologie” o numerze umowy o dofinansowanie UDA-RPZP.01.01.03-32-008/10-00 JOT-KA Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Usług i Produkcji Metalowej Józef Klimowicz rozszerzyło ofertę o nowe usługi: obróbki blacharskie, koryta z blachy ocynkowanej oraz blachy stalowe cięte na wymiar.