Obróbki blacharskie – ogniomurek i obróbka przyścienna

Do usług oferowanych przez firmę JOT-KA należą także wszelkiego rodzaju obróbki blacharskie. Mając do dyspozycji innowacyjną zaginarkę CNC firmy Biegemaster, jesteśmy w stanie wykonać elementy z blachy powlekanej, stalowej ocynkowanej, miedzianej, aluminiowej, jak również tytano-cynkowej. Oferujemy zrealizowanie produktów wraz z elementami umożliwiającymi mocowanie obróbki blacharskiej.

Znajdująca się w naszym wyposażeniu maszyna pozwala zachować doskonałą powtarzalność przy utrzymaniu zaprojektowanych giętych wymiarów oraz kątów. Wyposażona w tylny zderzak zaginarka CNC umożliwia zaawansowane geometryczne cięcie blachy. Posiadając tego typu innowacyjny sprzęt, możemy zaoferować konkurencyjne ceny swoich usług (cennik jest udostępniany po wysłaniu zgłoszenia w zakładce „Wycena”).

Zastosowanie obróbki blacharskich

Nowoczesna zaginarka CNC, którą dysponujemy, pozwala na obróbkę blach stalowych o maksymalnej grubości 1,5 mm, a także blach aluminiowych o maksymalnej grubości 2 mm. Długość obróbki zaś może wynosić 6200 mm. Dodatkowym atutem maszyny jest produkcja profili wymaganych do precyzyjnej obróbki płyt warstwowych.
Wśród realizowanych przez nas profili z zastosowaniem innowacyjnej maszyny, warto wymienić elementy wyposażenia balkonu, dachu, tarasu czy komina. Wykonujemy między innymi ogniomurki, okapy rynnowe, attyki, rynny koszowe. W zakres naszych usług wchodzi także obróbka stali pod produkcję gzymsu i parapetu.

Obróbka blacharska ogniomuru

W firmie Jot-ka przyjmujemy również zlecenia na obróbki blacharskie, do realizacji zleceń wykorzystujemy nowoczesną zgniatarkę CNC, której producentem jest Biegemaster. W ciągu wielu lat naszej działalności realizowaliśmy m.in. obróbki blacharskie kominów oraz ogniomurków, dlatego mamy bardzo duże doświadczenie w tym zakresie.

Ogniomurek powszechnie wykorzystywany jest w budownictwie szeregowym, stanowi on doskonałą ochronę w razie pożaru, zapobiegając jego rozprzestrzenianiu się. Przyjmujemy indywidualne zlecenia, jak również oferujemy gotowe obróbki blacharskie ogniomurków. Wykorzystujemy różnego rodzaju blachy, w tym stalowe czy miedziane.

Obróbki blacharskie cennik

Cennik obróbek blacharskich realizowanych przez firmę Jot-ka uzależniony jest od wielu czynników. Klienci, którzy pragną poznać kosztorys całego zlecenia powinni skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie. Każda obróbka blacharska wykonywana jest przez naszych doświadczonych pracowników.

Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość usług. Jeżeli chodzi o wykonywane przez nas obróbki blacharskie, cennik naszej firmy jest niezwykle atrakcyjny na tle konkurencji. Realizujemy zlecenia w zakresie obróbki ogniomurków, kominów, okapów rynnowych, Ryn, koszowych, attyk i wielu innych elementów blacharskich.

Obróbki blacharskie Szczecin

Miastem, w którym wykonujemy nasze obróbki blacharskie jest Szczecin, jednak zapewniamy ich transport oraz instalacje do miast w całej Polsce. Na przestrzeni lat realizowaliśmy zlecenia zarówno dla większych firm, jak i osób prywatnych. Zamawiając i nas obróbki blacharskie cena jest zawsze bardzo konkurencyjna!

Parametry maszyny:
 • maksymalna długość obróbki: 6200 mm
 • maksymalna grubość blach stalowych: 1,5 mm
 • maksymalna grubość blach aluminiowych: 2 mm
Elementy gięte wykonujemy z następujących blach:
 • stalowa, powlekana w podstawowych kolorach RAL
 • stalowa ocynkowana
 • tytan – cynk
 • miedziana
 • aluminiowa
W zakres naszych produktów wchodzą:
 • obróbki blacharskie
  Przykłady profili:
 • obróbki płyt warstwowych
  Przykłady profili:
 • parapety
 • system rynnowy o przekroju prostokątnym
 • attyki

 

Dział obróbek blacharskich:

tel. 530 129 430
obrobki@jot-ka.com.pl

Previous Image
Next Image

info heading

info content

W ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnej Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 pn. „Wzrost konkurencyjności firmy JOT-KA na rynku producentów konstrukcji stalowych poprzez inwestycje w nowe technologie” o numerze umowy o dofinansowanie UDA-RPZP.01.01.03-32-008/10-00 JOT-KA Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Usług i Produkcji Metalowej Józef Klimowicz rozszerzyło ofertę o nowe usługi: obróbki blacharskie, koryta z blachy ocynkowanej oraz blachy stalowe cięte na wymiar.