Oferta budowy hal i konstrukcji stalowych

Zajmujemy się projektowaniem i budową hal produkcyjnych, przemysłowych oraz innych konstrukcji stalowych. Nasze usługi to także wszelkiego rodzaju obróbki blacharskie, cięcie blach, więźby dachowe oraz liczne, ustalane indywidualnie usługi, które dostarczą Państwu oczekiwanych rozwiązań.

Firma JOT-KA ze Szczecina stawia na bezwzględne bezpieczeństwo. Wszystkie nasze projekty oraz usługi są najwyższej jakości i mają przede wszystkim na celu zapewnienie najwyższego bezpieczeństwa późniejszym użytkownikom. Działamy wyłącznie według najwyższych standardów.

Oferowane przez nas usługi są najwyższej jakości

Przede wszystkim stawiamy na jakość. Na każdym etapie prac wykonywanych przez naszą firmę otrzymają Państwo wyłącznie profesjonalną usługę, wykonywaną przez najwyższej klasy specjalistów. Dzięki temu możemy gwarantować najwyższą jakość wykonywanych przez nas prac oraz ich bezpieczeństwo.

Oferowane usługi

W ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnej Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 pn. „Wzrost konkurencyjności firmy JOT-KA na rynku producentów konstrukcji stalowych poprzez inwestycje w nowe technologie” o numerze umowy o dofinansowanie UDA-RPZP.01.01.03-32-008/10-00 JOT-KA Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Usług i Produkcji Metalowej Józef Klimowicz rozszerzyło ofertę o nowe usługi: obróbki blacharskie, koryta z blachy ocynkowanej oraz blachy stalowe cięte na wymiar.