Projektowanie hal stalowych

Aby przestrzeń magazynowa, przemysłowa czy produkcyjna spełniała oczekiwania zarówno klienta jak i wymogi techniczne danej branży, konieczne jest zaprojektowanie jej według najwyższych standardów architektonicznych. Muszą zostać również zachowane normy BHP, oraz zastosowane usprawnienia techniczne i rozwiązania wspierające logistykę i całość prac.

Hale magazynowe oraz produkcyjne, które powstają na podstawie naszych projektów to połączenie nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i norm bezpieczeństwa. To także nowoczesny efekt, dzięki wykorzystaniu w projekcie najnowszych technologii. Gotowe projekty hal, które tworzymy w JOT-KA są przygotowane bezpośrednio do realizacji.

Kompleksowe projektowanie hal stalowych i więźb dachowych

Nasze studio wykonuje>kompleksowe projekty hal stalowych i więźb dachowych dla firm ze Szczecina i innych części Polski. Tworzymy gotowe projekty, zgodne z najnowszymi standardami, a jednocześnie z oczekiwaniami naszych Klientów. Wiemy czego potrzebują nasi Klienci i jak to uzyskać.

Indywidualne projekty

Każdy prowadzony przez nas projekt to wynik naszego wieloletniego doświadczenia i kompetencji. W naszym portfolio znajdą Państwo już zrealizowane projekty hal stalowych, produkcyjnych oraz przemysłowych, a także innych przestrzeni i elementów, w zależności od potrzeb klientów i wymogów technicznych branż.

Zajmujemy się także budową hal stalowych

Nasza firma zajmuje się również budową hal stalowych. Na każdym etapie projektu angażujemy sto procent naszych kompetencji i uwagi dla danego projektu, co gwarantuje solidne wykonanie wszystkich prac projektowych, a przede wszystkim bezpieczeństwo przyszłych użytkowników.

W ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnej Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 pn. „Wzrost konkurencyjności firmy JOT-KA na rynku producentów konstrukcji stalowych poprzez inwestycje w nowe technologie” o numerze umowy o dofinansowanie UDA-RPZP.01.01.03-32-008/10-00 JOT-KA Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Usług i Produkcji Metalowej Józef Klimowicz rozszerzyło ofertę o nowe usługi: obróbki blacharskie, koryta z blachy ocynkowanej oraz blachy stalowe cięte na wymiar.